Orbit SPA vibra Softwater Ecocamel

ORB SPA VIBRA SOFT ORB SPA VIBRA SOFT Představujeme revoluční Orb Spa, zcela novou elektrickou sprchovou hlavici, která vibruje, exfoliuje a ...

ecocamel.cz
kliknutím zvětšíte

Orbit SPA vibra Softwater Ecocamel
Orbit SPA vibra Softwater Ecocamel Orbit SPA vibra Softwater Ecocamel Orbit SPA vibra Softwater Ecocamel

Orbit SPA vibra Softwater

Kód položky: 004
Dostupnost:
Cena:  3 799,- CZK 2 600,- CZK
ks

ORB SPA VIBRA SOFT
Představujeme revoluční Orb Spa, zcela novou elektrickou sprchovou hlavici, která vibruje, exfoliuje a omlazuje ... a šetří  Vám peníze každým osprchováním!

54 uklidňujících senzorů "Soft Touch"

Prožijte 54 "Soft Touch" senzorů, jemně vibrujících proti Vaší pokožce, jež je zároveň zklidňována, hydratována a čištěna díky výkonnému patentovanému mechanismu "injet".  Jedná se o wellness zážitek, který ve Vaší sprše nesmí chybět.

3-rychlostní elektrický masér

S tímto inovativním britským výtvorem můžete za méně než minutu vyměnit stávající sprchovou hlavici díky univerzálnímu šroubení.  A s jeho chytrým designem můžete jednoduše odmontovat vibrační modul a vychutnat si tak požitek z ručního elektrického masáséra a exfoliační kúry se snadným přístupem na každé místo v soukromí Vaší koupelny - bez potíží s finančně a časově náročnou návštevou sálónu.

 

Jak to funguje: Orb Spa je sprchová hlavice, která obsahuje odnímatelný sonický masážní modul. Jednoduše stisknutím tlačítka on /off aktivujete vibrační funkci. Opětovným stisknutím tlačítka zvýšíte sílu vibrací až ve  třech různých intenzitách. Modul je napájen třemi bateriemi AAA (součást dodávky) uzavřenými ve voděodolném tělese. Na každé straně masážního modulu Orb Spa jsou dva kartáče. Větší je určen pro použití při sprchování, protože umožňuje, aby voda vyplachovala nečistoty uvolněné masáží. Menší kartáč  může být použit na obličej a pro citlivější oblasti. Tento sonický masážní modul může být snadno výjmut ze sprchovací hlavice a použit mimo koupelnu jako součást každodenní péče o zdraví a krásu.

Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadejte Vaše jméno a email a budeme Vám zasílat zajímavé nabídky.

© www.ecocamel.cz