O nás

ecocamel.cz

O nás

U sprchových hlavic Ecocamel budete mít fantastický zážitek ze sprchování a přitom nejen ušetříte peníze, ale pomůžou vám udělat i něco pro naší planetu.

Ale „žít zeleně“ neznamená, že musíte slevit z kvality nebo výkonu. Naše sprchové hlavice vám pomocí nejnovější technologie pro úspory vody a energie dodaji kompletní a „uplný“ proud vody ve sprše.  To vam také může pomoci ušetřit peníze za vaše účty.

Naše průlomová řada sprchových hlavic obsahuje naši revoluční Technologii AIRCORE, která vhání vzduch přímo do proudu vody, cimz vyrazně zvyší vykon vaší sprchy, ale s menší spotřebou vody. A pokud používáte méně vody, používáte tedy i méně energie na vytápění - a tak děláte něco nejen pro nasi planetu ale take šetřite peníze.


Všechny sprchové hlavice Ecocamel je opravdu snadne nainstalovat - stačí odšroubovat vasi starou sprchovou hlavici a našroubovat novou sprchovou hlavici Ecocamel.


Naše sprchové hlavice jdou nainstalovat na všechny standardní sprchové hadice a budou fungovat s většinou elektrických sprch až 9kW. Pokud si nejste jisti zda hlavice bude pasovat na vasi sprchu, stačí nám zavolat na 722 235 366 nebo nám napište na info@ecocamel.cz

Ecocamel podporuje " Water Works "

" Water Works " je charita, která se zabyvá poskytovánim zdravé pitné vody a hygieny v oblastech, které to nejvíce potřebují. Nezdravá pitná voda a nedostatek základních hygienických zařízení je největší  příčinou onemocnění na světě. Každý rok zabíjí desetkrát více lidí, než všechny formy násilí, včetně války, terorismu a zbraní hromadného ničení, dohromady.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadejte Vaše jméno a email a budeme Vám zasílat zajímavé nabídky.

© www.ecocamel.cz