Roční úspora u čtyřčlenné domácnosti běžně 50-60 % za vodné a stočné

zahradní magnetizér - proti vodnímu kameni

Kód: 101
Akce Novinka
Značka: Ecocamel
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH
Skladem

větší ovoce a zelenina, silnější rostliny, podpora růstu květin, zlepšuje klíčivost semen, snadná montáž - není třeba žádných nástrojů, pro ekologické zahradnictví, žádné chemikálie, žádné přísady

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní magnetizér Ecocamel jednoduchá montáž, bez nutnosti údržby!
Toto chytré malé magnetické zařízení se připevní kolem zahradní hadice (nebo jiné vodovodní trubky). Využívá čtyři výkonné magnety laboratorně vyvinuté pro úpravu vody, ta prochází magnetickým polem. Síla magnetu kolem 3800 gaussů mění molekulární vlastnosti vody, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene. Źádné chemické přísady do vody! Zdravé minerály ve vodě se nejen zachovávají, ale nyní se mnohem snáze zpřístupní vaší zahradní půdě, rostlinám a životu v rybníku.

Pokyny pro montáž
Snadná montáž během 15 sekund. není třeba žádné úpravy na hadici nebo trubce, žádné elektrické napájení, do vodovodního systému nejsou přidávány žádné žíravé soli a nejsou potřeba žádné provozní náklady ani údržba.

Jak funguje magnetizér Ecocamel?
Ecocamel magnetizér používá silné magnety, které ovlivňují vazbu mezi atomem vodíku a kyslíku v molekule vody, což způsobuje, že se molekuly vody shlukují do malých skupin - což vede k lepší absorpci vody do kořenového systému, dramaticky zlepšení hydratace rostlin a úrovně živin.

Změnou molekulární struktury částic vody se vaše půda stává zdravější a bohatší na živiny, pomáhá rostlinám růst rychleji, žít déle a být produktivnější. Je to také perfektní řešení pro ekologické zahradnictví, protože do vaší půdy nebo rostlin se nepřidávají žádné chemikálie. Ale to není vše ... Zdravější a ekologičtější přívod vody do vodního magnetu Ecocamel znamená provoz bez zanesení zavlažovací systémy, zahradní jezírka a vodní prvky vodním kamenem. A samozřejmě také vytváří mnohem zdravější prostředí pro vaše ryby a vodní rostliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrdost vody
Záruka: 2 roky