Roční úspora u čtyřčlenné domácnosti běžně 50-60 % za vodné a stočné

Technologie

Naše sprchové hlavice jsou založeny na kombinaci dvou technologií.

Technologie AIRCORE 
Sání vzduchu do směšovací komory sprchové hlavice
diagram

Všechny naše sprchové hlavice jsou postaveny na patentové technologii AIRCORE. Tato technologie vhání vzduch přímo do vodního proudu.
Mísením vody se vzduchem se výrazně snižuje spotřeba vody se zachováním plnohodnotného sprchového komfortu. Proud vody je vzduchem změkčen a nedochází k nadměrnému odrážení vodních kapek od pokožky. Upravený proud vody vytváří masážní efekt. (Hlavice je v kategorii SPA – masážní hlavice)

Omezovač průtoku vody
Úsporné sprchové hlavice Ecocamel jsou vybaveny omezovačem průtoku. Dodáváme úsporné sprchové hlavice s omezovači průtoku na

  • 5 litrů / 1 minutu
  • 6 litrů / 1 minutu
  • 7 litrů / 1 minutu
  • 8 litrů / 1 minutu
    FILTR

 


Situace v ČR

V České republice je snížení průtoku vody osazením hlavic Ecocamel v průměru 50-70%.
Běžná sprchová hlavice hlavice má průtok cca 12-14 litrů / 1 minutu ( často i 20-25 litrů / 1 minutu !!!)
Sprchové hlavice Ecocamel se nejvíce prodávají s průtokem 6 litrů / 1 minutu


VÝSLEDKY ZKOUŠEK 

Naše tvrzení jsou podpořena nejpřísnějšími testy pro splnění náročných kritérií pro účinné využívání vody a energie na její ohřev. Nezávislá testování v akreditovaných zkušebnách Velké Británie prokázala průměrné úspory vody až o 74%.

Díky dosažené úspoře vody a tím i snížené spotřeby energie na její ohřev dochází k výrazné úspoře peněz. Kromě výrazné úspory peněz dochází k šetření životního prostředí snížením uvolňování CO2 do ovzduší. Nejdůležitější předností je však výrazná finanční úspora, např. v čtyřčlenné domácnosti až 8 tisíc korun ročně. (úspora vodného a stočného a energie na ohřev vody)